Vanilla By İlkay | Hakkımızda
1.000₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ!
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sanıyordum ki kariyerimin en güzel kısmıydı. Uluslararası bir firmanın ticaret departmanında çalışıyor olmak oysa yolum en güzel yere; Vanilla'ya çıkacakmış. Ve bu yolculukta yalnız değil sizlerle olmak ayrı bir mutlulukmuş. Sizin için kendime alışveriş yapıyormuş gibi incelemek dokunmak ve karar vermek çok önemli. 2017 de çıktığım bu yolda bana destek olmanız ilginiz, varlığınız çok güzel... En mutluluk verici yönü ise ürünlerimize ve güvenirliliğimize inancınız. Sadece dolabınız için ürün satmak değildi amacım :Sizin kombinlerinize dokunmak, yeni tarzlar yaratmak, istenilen bir noktada moda danışmanlığı yapmaktı motivasyonum. Bu yolculuk devam ederken Vanilla için değişmeyecek tek kural; Kalite ve Güven olacak. Beni besleyen ise; sizin ilginiz, yorumlarınız, beğenileriniz .... İyi ki Varsınız... Vanilla by İlkay

Vizyonumuz

Vizyonum, kadınların gardıroplarını doldururken keyif alacakları, özgün ve sürdürülebilir giyim ürünleri sunmaktır. Moda dünyasının değişken akımlarına rağmen, Vanilla by İlkay, kalite ve tarz konusundaki bağlılığını korurken, müşterilerimin yeni ve ilham verici tasarımlar sunmaktadır. Benim için, moda sadece kumaş ve dikiş değil, aynı zamanda bir ifade biçimidir.

Misyonumuz

Misyonum, her kadının özel olduğuna inanmak ve bu özelliği kıyafetlerle kutlamaktır. Vanilla by İlkay olarak, müşterilerime sadece giyim ürünleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda onları her adımda destekliyorum. Size en iyi hizmeti sunmak, sizin için özenle seçilmiş ürünler sunmak ve tarzınıza uygun önerilerde bulunmak, benim en büyük önceliğimdir.
Vanilla By İlkay